Menu
cz

Tramvaje a kolejová vozidla

Pro tramvajová vozidla, Stadtbahny, příměstské jednotky a vagóny metra zajišťujeme dodávky trakčních pohonů, statických měničů nejrůznějších výkonových parametrů a nadřazeného řízení. Základní vývoj je založen na zcela nové produktové řadě Cegelec Alva. Jde o moderní výzbroj s mikroprocesorovou regulací pohonu, která je řešena jako kompaktní stavebnicový systém pro nejrůznější výkony s užitím na kolejových vozidlech i trolejbusech. Více informací k elektrickým výzbrojím naleznete pod tímto odkazem. Novinkou jsou vlastní klimatizace pro kolejová vozidla s integrovanými statickými měniči z rodiny Cegelec Alva-Air.

Standardně realizujeme projekty elektrických částí vozidel, supervizi elektromontáže vozidla a oživení a uvedení vozidel do provozu. Zákazníkům se snažíme poskytovat co nejlepší garanční a pozáruční servis.

Naší specialitou je realizace kompletních modernizací vozidel ve spolupráci s dalšími subjekty. Celková modernizace prodlouží životnost vozidel na úroveň nových prostředků hromadné dopravy při zhruba třetinových nákladech.

V rámci projektů zajišťujeme v případě přání zákazníků také dodávky trakčních motorů, informačních a diagnostických systémů, brzdových odporníků, sběračů, řadičů, topení vozidel, dveřních pohonů, kamerových systémů atp.

Vybrané reference

  • Elektrické výzbroje
    pro 61 tramvají
    Tramino Leipzig

  • Modernizace 77 tramvají GT6N pro Berlín

  • Modernizace 80 tramvají M31 pro Göteborg

Máte zájem o modernizace tramvají nebo o dodávky výzbrojí pro nová vozidla?

Kontaktujte nás